To content | To menu | To search

Top betting bonuses

AS Roma - Villarreal CF

Przed Villarreal stoi prawie niemożliwe. Doma jest z AS Roma otrzymała cztery bramki i nie jest sama trafić ani razu. Gracze Yellow Submarine ale odmówić zrezygnować i odwrotnie wierzą, że cuda przynajmniej w piłce nożnej czasami.

Prawdopodobnie niewiele osób myśli podobnie będzie pasować dwa silne zakłady Unibet i doświadczone zespoły może Unibet skończyć się tak wyraźnie. Villarreal domu gościł Italian AS Roma i uwierzył. W środowisku El Madrigal, udało mu się, i choć jego forma w ostatnich tygodniach nie było idealne, europejskie puchary są po prostu coś innego. Ale Yellow Submarine hit "czynnik Dzeko." Edin Dzeko znowu jeden z jego mocnych chwil i hat-trick pomógł AS jasnej decyzji.

Villarreal Rzym grał tylko raz i stracił tu 2: 1, dając mu wystarczająco dużo czasu, aby uszczelnić proces. Dziś to z pewnością spowoduje, ale nie grać w karty. Rzymianie mają także niemal cały zespół, który spełnia tylko długoterminowo rannych pomocnik Alessandro Florenzi, inny trener Luciano Spalletti może liczyć na wszystkich graczy. Ze względu na trudne programu AS należy się spodziewać, że zarząd i zawodnicy z ławki.

Jednym z nich jest brazylijski obrońca Juan Jesus, który przez Unibet zasadowy trio w grze zbyt często brakuje. Lecz Jezus ostrzega, że ​​Villarreal nie amortyzuje. "Villarreal to bardzo dobry i silny zespół. Zrobiliśmy pierwszą grę do perfekcji i zrobiliśmy bardzo dobrze, ale to jeszcze nie koniec. Mamy rolę wypełnić i wysłać podobnie dobre wyniki. Każdy mecz trzeba wziąć jako odrębna historia. Dołożymy wszelkich starań, aby widzom cieszyć się naszą piłkę nożną, a my nic nie lekceważyć tylko dlatego, że opanowali pierwszy mecz, "powiedział obrońca Juan Jesus.

Wilki udało się również ostatnią rundę Serie A, a także, żeby mówić o bardzo dobrej jakości i zaskakujących rezultatów. Z Bull Turyn były konsultowane żartobliwie jak 4: 1, który trzymał go nadal w toku drugim szczeblu Serie A. Villarreal robi w hiszpańskiej LaLize trochę gorzej. W ostatnim okrążeniu, podczas gdy on ustala swój nastrój i pozyskać Real Sociedad San Sebastian, dzięki wyznaczaniu celów, ale Unibet wciąż należy do 6. miejscu z przewagą zaledwie czterech punktów na 7. Eibar.

Trener Fran Escribe może počíttat niemal kompletnej kadry, do której również powrócił on na stałe Roberto Soldado. Ranny jest tylko Sansone, który ma problemy mięśniowe. Trochę prześladuje go, ale fakt, że jego zespół we Włoszech nigdy nie wygrał. A teraz jego zespół nawijania od najcięższego porażki w europejskich pucharach w całej swojej historii. Mimo, że ich pozycja jest bardzo niewygodne, gracze wciąż wierzą i chcą przynajmniej zachować twarz.

Obrońca Jaume Costa w konferencji prasowej, powiedział:. ". To jest prawie niemożliwe dla nas z tego wyniku postępu Wiemy, że możemy spodziewać się Unibet wyzwań i trudnego meczu, ale jesteśmy zdeterminowani, aby utrzymać naszą dumę i radość naszych fanów Stawiamy wszystko na nią i zobaczyć, gdzie get it. teraz wszystko jest przeciwko nam, ale w tej chwili nie możemy zawinąć. Rzym jest bardzo dobrym przeciwnikiem, który ostatni raz wyraźnie pokazał swoje mocne strony. wiemy, że jest to praktycznie niemożliwe, aby obrócić na naszą korzyść, ale jeśli nie wierzy, nigdy nic osiągnąć "realizuje doświadczony obrońca Villarreal.